Насіння віоли
- 3661
- 3662
- 3663
- 3664
- 3665
- 3666
- 3667
- 3668
- 3670
- 3671
- 3669
- 330893
- 330894
Насіння віоли: вирощування та догляд
Віола зовні нагадує триколірну фіалку, яка протягом усього літа цвіте великими оксамитовими квітами. При оформленні бордюрів посіяти насіння братків є досить доречним. У рокаріях та альпінаріях їх ніжна краса ефектно виділяється на тлі каменів та ґрунтопокривних рослин. Залежно від потреб, можна вирощувати віолу однорічної, дворічної та багаторічної вегетації.
Особливості вирощування
Виростити рослину віолу без особливих проблем можна насінням, причому як на садових ділянках, так і на балконах. Посіяне насіння дає однаково хороші проростки посівом у відкритий ґрунт і висаджуванням розсади. Зазвичай насіння віоли великоквіткової висаджують на розсаду, а потім пересаджують на постійне місце. Відстань між рослинами має бути не менше ніж 15 см. Через кожні три роки культуру необхідно пересаджувати та ділити кущі, інакше квітки стануть дрібними.
Секрети догляду за віолою
Віола не любить надлишку сонячних променів і великої вологості ґрунту. Догляд за анютиними очками не потребує великих зусиль. Для нормальної життєдіяльності рослини потрібно дотримуватися загальноприйнятих прийомів агротехніки рослин. Як і всім іншим квітам, віолі необхідний наступний догляд:
- Регулярний помірний полив
- Періодичне розпушування ґрунту навколо рослин
- Мульчування біля основи стебел у спеку
- Своєчасне видалення вже відцвілих квітів та насіннєвих коробочок
- Підживлення комплексним добривом, при цьому не можна використовувати для добрива свіжу органіку
- Позбавлення від бур'янів
- Утеплення на зиму - укриття компостом або сухими листям
У нашому інтернет-магазині Ви можете купити насіння віоли в профупаковці оптом і в роздріб за доступними цінами. Весь насінний матеріал перевірений та сертифікований. У нас є доставка поштою в будь-який населений пункт України.