Травосуміш газонна вагова Greenfield (Rasen fur trockene zonen) для посушливих зон Feldsaaten Freudenberger Німеччина
Газонні трави Грінфілд декоративного типу підходять для посушливих ділянок. Склад суміші містить злакові трави, які добре переносять спеку, завдяки таким властивостям, його можна висаджувати на ділянках із високою сонячною активністю. У складі даної газонної суміші міститься насіння вівсяниці червоної (reverent) 30%, вівсяниці червоної (poland) 20%, райграсу пасовищного багаторічного (fancy) 40%, вівсяниці очеретяної (borneo) 10 %. Рослини формують густий травостій, який швидко відновлюється після механічних пошкоджень і зберігає свій колір, не вигоряючи навіть у найспекотніші літні дні.
Інструкція, склад і строки посіву насіння газону вагового Грінфілд для посушливих зон 1 кг Фельдзаатен Фрйденбергер
Склад: вівсяниця червона (reverent) 30%, вівсяниця червона (poland) 20%, райграс пасовищний багаторічний (fancy) 40%,вівсяниця очеретяна (borneo) 10%.
Сезон посіву газонних трав Greenfield настає з початку весни та триває до середини осені. Важливо завершити посів до кінця вересня, щоб трава встигла укорінитися та зміцнитись перед настанням зими. Підготовка ділянки включає видалення бур'янів, каміння і сміття, а також перекопку ґрунту на глибину 15-20 см. Для поліпшення якості ґрунту можна додати 4-5 мішків садового гумусу на 100 м2, ретельно перемішавши та вирівнявши ґрунт. Ґрунт треба ущільнити катком або ногами.
Посів насіння газонних трав Greenfield:
- Виберіть сухий безвітряний день з легкою хмарністю для посіву.
- Поступово розподіліть насіння по ділянці, виходячи з розрахунку: 10 кг на 300-400 м2 (1 кг на 30-40 м2).
- Посійте насіння навхрест: половину в одному напрямку, другу половину - перехресно.
- Після посіву вирівняйте ділянку граблями, щоб насіння заглибилося у ґрунт на 0.5-1 см.
- Прокатайте ділянку ребристим катком.
- Легко присипте насіння граблями, ущільніть валиком і злегка обприскуйте водою для запобігання висиханню.
- У перші 3-4 тижні забезпечте стабільний полив, використовуючи метод дощування для кращої схожості.
Коли рослини виростуть до 8-10 см, проводиться їх перше скошування, при якому видаляються лише верхівки 1-2 см. Надалі скошування можуть проводитися до бажаної висоти. Якщо газон був посіяний восени, перше скошування слід провести навесні. Полив бажано здійснювати вранці або ввечері шляхом дощування, уникаючи перезволоження, а в спекотні дні можна поливати двічі на день.
Догляд за газоном навесні:
- Уникайте ходіння по вологому газону в березні.
- Не допускайте утворення на газоні калюж. На ділянках з важкими ґрунтами без дренажу використовуйте вила для проколювання ґрунту або інші способи відведення води.
- Як тільки верхній шар ґрунту підсохне, проведіть очищення газону. Видаліть рослинні залишки, що заважають доступу кисню, вологи та поживних речовин до коріння. Акуратно прочешіть газон граблями. Усі роботи слід виконувати у суху погоду.
- Не затягуйте з цими процедурами, оскільки ускладнений повітрообмін і старе листя можуть сприяти розвитку грибкових захворювань.
- Після очищення рекомендується внести комплексні добрива із високим вмістом азоту.
- Далі рекомендується внести комплексні добрива із високим вмістом азоту.
Літній догляд за газоном складається з регулярної стрижки, постійного поливу та використання азотних добрив.
Догляд за газоном восени:
- У періоди вологої та дощової погоди, коли верхній шар землі може перезволожитись, рекомендується виконувати аерацію (проколювання) газону за допомогою вил або інших відповідних інструментів. Це покращує циркуляцію повітря та сприяє відведенню зайвої вологи в нижні шари ґрунту, запобігаючи таким чином її ерозії під час осінніх дощів. Аерація повинна виконуватися на глибину від 5 до 15 см і бажано у суху погоду.
- Зимова підготовка включає застосування комплексних мінеральних добрив з низьким вмістом азоту, але багатих на калій і фосфор.
Зимовий догляд за газоном:
- Слід уникати ходіння газоном до тих пір, поки на ньому не утворюється стабільний шар снігу товщиною 20-25 см. У зимовий час газон може бути пошкоджений і стати вразливим до захворювань через перевантаження і пошкодження рослинних тканин.
- У разі появи льоду на газоні, його необхідно обережно видаляти. Лід, на відміну від снігу, перешкоджає проникненню повітря до кореневої системи, що може спричинити пригнічення рослин через нестачу кисню.
Фасування проводиться кратно 1 кг. Загальна вага пакета – 10 кг.