Теплична плівка прозора (нестабілізована) на відріз 100 мкм ширина 3 м Планета Пластик Україна
Плівки тепличні широко застосовуються в сільському господарстві для укриття розсади овочевих і ягідних культур, для захисту від впливу негативних зовнішніх чинників (рясних дощів, весняних заморозків, поривів вітру, перепадів температур). Прозорі поліетиленові плівки застосовуються як покривний матеріал у теплицях і для монтажу малогабаритних тимчасових укриттів. Плівка прозора для теплиці виготовляється з поліетилену високого тиску (ПВД), методом одношарової екструзії, у форматі напіврукаву. Такі парникові плівки добре пропускають світло та створюють сприятливий температурний режим у теплиці, прискорюючи ріст рослин. Також прозору поліетиленову плівку можна використовувати для тимчасового захисту різних конструкцій і матеріалів від опадів. Біла (прозора) нестабілізована плівка, підійде для приміщень і укриття парників тільки навесні, коли ще немає сильного палючого сонця.
Переваги плівки для теплиць прозорого на розмотування (полурукав)
- Плівка для теплиці створює парниковий ефект усередині конструкції, утримуючи вологу та тепло
- Застосування прозорих плівок мінімізує вплив агресивних погодних умов, особливо в ранньовесняний період, коли погодні умови ще нестабільні
- Ця плівка призначена для формування тепличних укриттів на 1 сезон (6 місяців)
- Плівкове укриття створює комфортний мікроклімат для рослин, що в результаті сприятливо впливає на їх врожайність
- Поліетилен з оптимальною щільністю (100 мкм) підійде для тимчасового укриття різних об'єктів, конструкцій і матеріалів
Інструкція, спосіб і особливості застосування плівки поліетиленової тепличної на метраж 100 мкм ширина 3 м
- Обріжте плівку рівно, без зазубрин, гостро наточеним інструментом. Надрізи та надриви на краю рулону можуть викликати розрив плівки (особливо на складці) під час накривання теплиці.
- Не поспішайте накривати теплицю плівкою відразу після її розгортання, особливо в прохолодну пору року. Дайте плівці лежати розправленою впродовж декількох годин.
- Під час покриття теплиці плівкою враховуйте, що недостатнє натягування плівки підсилює тертя об каркас, прискорюючи знос тепличної плівки, а також підвищує ймовірність пошкодження плівки вітром. З іншого боку, надмірне натягування може призвести до розриву плівки або пошкодження каркаса теплиці, оскільки під час охолодження плівка стане ще більш натягнутою. Переконайтеся, що ви маєте можливість регулювати натяг плівки.
- Оптимальна температура повітря в момент монтажу теплової плівки — приблизно +15 °C.
- Уникайте кріплення плівки до каркаса теплиці з використанням цвяхів через дерев'яні планки, оскільки будь-яке пошкодження плівки знижує її механічні властивості та стійкість до поривів вітру
- Не можна допускати торкання плівки до рослин, а також до будь-якого обладнання.
- Після застосування хімікатів плівку всередині теплиці необхідно промити водою, теплицю провітрити.
- Заборонене використання агресивних засобів для видалення забруднень із поверхні плівки.
Характеристики плівки тепличної прозорої: ширина плівки: 3 м, щільність: 100 мкм, довжина рулону: 100 м, площа покриття: 300 м2.
Відріз проводиться кратно 1 метра.