Препарат для прискорення росту та плодоутворення рослин Тур використовують для обробки овочевих культур, плодових дерев та чагарників з метою збільшення зав'язей та плодоутворення. Дія препарату базується на властивостях основного компонента – хлорхолінхлориду, відмінною рисою якого є обмеження надмірного росту рослин, зміцнення кореневої системи та підвищення врожайності до 30%. Оброблені рослини стають більш стійкими до несприятливих погодних умов та захворювань. Стимулятор росту Тур використовують для покращення плодоутворення томатів, баклажанів, перцю, кавуна, дині, винограду, малини та інших культур.
Культура та норма витрати препарату:
| Культура | Норма витрати | Особливості |
| Овочеві, баштанні, плодові, ягідні культури та виноград | 10-12 мл /10 л води, на одну сотку землі | Застосовувати препарат не більше двох років поспіль. |
При обробці 10 мл засобу розчинити в 10 л води і обприскувати рослини не допускаючи стікання, за 10 днів до цвітіння. Другу обробку провести на 10 день після цвітіння культур, а третю на початку дозрівання плодів. Можна використовувати для обприскування виноградних кущів. При правильних нормах внесення препарат не завдає шкоди культурам та навколишньому середовищу.

Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.