Фунгіцид контактної дії Антракол призначений для контролю широкого спектра збудників захворювань, що уражають овочеві та плодово-ягідні культури протягом вегетаційного періоду. Діюча речовина у складі препарату - пропінеб (Propineb) хімічного класу дітіокарбамати містить у своїй структурі цинк, важливий мікроелемент у легкодоступній для рослин формі для одночасного позакореневого підживлення. Властивості препаративної форми фунгіциду Антракол забезпечують ефективний розподіл та утримання препарату на листовій поверхні. Після обробки пропінеб зберігається на поверхні рослин, створюючи захисний бар’єр, що перешкоджає розвитку інфекції. Діюча речовина пригнічує процес проростання спор шляхом впливу на метаболізм фітопатогенних грибів. Антракол впливає одночасно на декілька біохімічних процесів у клітинах грибів, порушуючи роботу ферментних систем, що містять сульфгідрильні групи (-SH). В результаті пригнічуються процеси клітинного дихання, енергетичного обміну та синтезу життєво важливих сполук, необхідних для росту та розвитку патогена. Завдяки впливу даного препарату на різні процеси біосистем у клітинах збудника, можливість появи резистентності практично відсутня. Це робить Antracol незамінним для чергування обробок фунгіцидами. Кількість препарату Antrakol 2.25 кг/га відповідає внесенню 473 г цинку на 1 га площі. Засіб відрізняється профілактичною дією та ефективно працює до появи перших ознак захворювання.
Фунгіцид Антракол ефективно використовується для захисту картоплі та томатів від фітофторозу, альтернаріозу; цибулі від пероноспорозу (несправжньої борошнистої роси); яблуні від парші; винограду від мілдью, чорної плямистості, антракнозу, сірої гнилі.
| Культура | Норма витрати препарату (кг/га) | Захворювання | Максимальна кратність обробок |
Термін останньої обробки у днях до збору врожаю |
|
Картопля |
2.0 |
Фітофоторз альтернаріоз |
3, з повтором через 7-10 днів |
40 |
|
Томат |
2.0 |
Фітофтороз, рання сухая плямистість (альтернаріоз) |
2, з повтором через 7-10 днів |
20 |
|
Яблуня |
1.5-2.0 |
Парша |
3, з повтором через 7-10 днів |
30 |
|
Виноградники (технічні сорти) |
1.5-2.0 |
Мілдью, чорна плямистість, антракноз, сіра гниль |
3 |
50 |
|
Цибуля ріпчаста (крім цибулі на перо) |
2.0 |
Пероноспороз |
2, з повтором через 7-10 днів |
30 |
Рекомендований обсяг робочого розчину - для картоплі, томатів та цибулі: 200-400 л/га, винограду та яблуні - 800 - 1200 л/га. Для приготування робочого розчину необхідно додати 1/2 необхідної кількості води резервуар для змішування. Після запуску мішалки додасть препарат. Продовжуючи перемішування додати залишок води, що залишився. Застосовувати розчин слід після того, як препарат повністю рівномірно розчинився у воді. Підтримувати максимальну швидкість перемішування протягом обприскування. Не залишати робочий розчин тривалий час без перемішування.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.